Rruga "Haxhi Dalliu" Pallati 16, Shkalla 1, Ap. 2    •    +355 67 400 31 38    •    +355 42 243 299 Identifikohu

Lista e Plote e Produkteve
Rendit sipas:

Cante laptopi profesionale Hp

Cmimi: 28 Euro

Cante laptopi profesionale Hp

Cante profesionale Hp per laptop 15.6" , ideal nqs:
udhetoni shpesh dhe ju nevojitet hapesire per te mbajtur dokumentat e punes telefona gadged etj me vete .:

meso me shume

HP Wireless Desktop c7000 (ABU)

Cmimi: 29 Euro

HP Wireless Desktop c7000 (ABU)

HP Wireless Desktop c7000 (ABU):
:

meso me shume

HP KG298AA 90W Smart Pin Dongle Laptop AC Adapter

TP LINK ADSL MODEM ROUTER

Cmimi: 30 Euro

TP LINK ADSL MODEM ROUTER

4 Porta:

meso me shume

Fujitsu Siemens Esprimo C5900

Monitor Fujitsu Siemens 17"

Cmimi: 35 Euro

Monitor Fujitsu Siemens 17"

Marka: Fujitsu Siemens
Madhesia: 17"

meso me shume

Dell Optiplex GX745 SFF

Monitor NEC Multisync LCD 1770NX 17"

LCD HP 17"

Cmimi: 39 Euro

LCD HP 17"

Marka: HP
Madhesia: 17

meso me shume

Monitor Dell 17"

Cmimi: 39 Euro

Monitor Dell 17"

Marka: Dell
Madhesia: 17"

meso me shume